Kancelaria Radców Prawnych Dobrut w Koninie

kancelaria Dobrut

Prawo własności intelektualnej

Jesteś autorem tekstu, artykułu, utworu?

Nie chcesz żeby ktoś samowolnie, bez Twojej wiedzy korzystał z owoców Twojej pracy? Chcesz zabezpieczyć się, żeby nikt nie ukradł Twojego pomysłu, nie przypisał sobie Twojej twórczości? A może ktoś oskarżył Cię o posługiwanie się jego własnością intelektualną i żąda za to odszkodowania?  Czym jest prawo własności intelektualnej i prawo autorskie, jak poprawnie poruszać się w gąszczu przepisów rozrzuconych w wielu odrębnych przepisach prawa?

Jak zabezpieczyć swoje prawa? Wszystkiego dowiesz się w naszej kancelarii. Stworzymy też dla Ciebie jasne i przejrzyste umowy, dzięki którym Twoje prawa będą zabezpieczone.

Jesteś twórcą i zostały naruszone Twoje prawa autorskie?
Celem prawa własności intelektualnej jest zachęcanie do innowacji, ochrona twórczych działań i zapewnienie sprawiedliwego wynagrodzenia dla twórców i innowatorów. Chroniąc prawa własności intelektualnej, umożliwia się twórcom korzystanie z ich osiągnięć, a także reguluje się prawa innych osób do korzystania z tych dzieł na określonych zasadach.

Potrzebujesz pomocy w napisaniu pisma sądowego?
Nasza kancelaria prawnicza oferuje wsparcie w zakresie prawa własności intelektualnej, doradztwo prawne, rejestrację znaków towarowych, ochronę praw autorskich, sporządzanie umów licencyjnych oraz reprezentację w sporach związanych z naruszeniem praw własności intelektualnej.

radca adwokat konin

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej w każdej dziedzinie zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria prawna konin

Kancelaria Radców Prawnych Dobrut prowadzi działalność i reprezentuje Klientów na terenie województwa wielkopolskiego. Obejmującego miasta Konin, Słupca, Koło, Turek, Poznań, Września, Gniezno i inne. Oferując szeroki zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.

W ramach działalności na terenie całej Polski, kancelaria prawna może świadczyć usługi także w obszarach prawa, takich jak prawo karne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo bankowe i finansowe, prawo medyczne, prawo transportowe i wiele innych, dostosowując się do potrzeb Klientów i specyfiki danego przypadku.

Przewiń na górę