Kancelaria Radców Prawnych Dobrut w Koninie

kancelaria Dobrut

Prawo budowlane

Prawo budowlane- zagrożenia i pułapki.

Wygranie przetargu i rozpoczęcie inwestycji budowlanej jest zawsze dla każdej firmy budowlanej wielką szansą. Niestety może być też wielkim zagrożeniem. Zaniechanie skorzystania z pomocy doświadczonego zespołu radców prawnych może spowodować, że Twoja firma wpadnie w kłopoty finansowe. W tej dziedzinie prawa czeka na ciebie wiele pułapek. Błędnie zredagowana umowa o roboty budowlane może doprowadzić do tego, że zostaniesz pozwany o odszkodowanie, o zapłatę kar umownych, albo Twój kontrahent nie zapłaci Ci terminowo faktury.

Nad tym wszystkim czuwać będzie nasza kancelaria. Przeprowadzimy Cię przez gąszcz przepisów prawa zamówień publicznych, stworzymy perfekcyjną umowę, która zabezpieczy Cię przed pozwami sądowymi Twoich kontrahentów. A jeżeli już do spraw sądowych dojdzie, przeprowadzimy ją tak, żeby dla Twojej firmy nie stanowiła ona zagrożenia.

Jesteś inwestorem i potrzebujesz pomocy prawnej?
Nasi doświadczeni prawnicy specjalizujący się w prawie budowlanym posiadają wiedzę i umiejętności, aby pomóc zarówno przedsiębiorcom budowlanym, jak i prywatnym inwestorom. Zapewniamy wsparcie w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę, negocjacjach umów budowlanych, rozwiązywaniu sporów budowlanych, doradztwie w zakresie zgodności z przepisami budowlanym.

Potrzebujesz pomocy w uzyskiwaniu pozwoleń i zgodności z przepisami?
Zapewniamy aktualne informacje i praktyczne porady dotyczące prawa budowlanego, aby pomóc Ci zrozumieć i skutecznie działać w tym obszarze. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby uzyskać profesjonalne wsparcie prawne w sprawach związanych z prawem budowlanym.

radca adwokat konin

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej w każdej dziedzinie zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria prawna konin

Kancelaria Radców Prawnych Dobrut prowadzi działalność i reprezentuje Klientów na terenie województwa wielkopolskiego. Obejmującego miasta Konin, Słupca, Koło, Turek, Poznań, Września, Gniezno i inne. Oferując szeroki zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.

W ramach działalności na terenie całej Polski, kancelaria prawna może świadczyć usługi także w obszarach prawa, takich jak prawo karne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo bankowe i finansowe, prawo medyczne, prawo transportowe i wiele innych, dostosowując się do potrzeb Klientów i specyfiki danego przypadku.

Przewiń na górę