Kancelaria Radców Prawnych Dobrut w Koninie

kancelaria Dobrut

Prawo pracy

Pracownik/pracodawca ma swoje prawa, ale też obowiązki.

Przepisy kodeksu pracy ulegają coraz częstszym zmianom. Pracownicy nabywają kolejne uprawnienia. Praca zdalna, dodatkowe urlopy od siły wyższej. To tylko niektóre przywileje dla pracowników, o których parę lat wcześniej nikt nie słyszał. Pracodawcy z kolei zyskują nowe uprawnienia np. możliwość badania trzeźwości pracowników.

W naszej kancelarii pracownik i pracodawca dowie się jak pogodzić wymagania/oczekiwania idącego z duchem czasu rynku pracy, a jednocześnie respektować prawa obu stron stosunku pracy.

Szukasz pomocy w zakresie prawa pracy?
Oferujemy porady prawne dotyczące umów o pracę, wynagrodzenia, czasu pracy, urlopów, zwolnień oraz wszelkich kwestii związanych z prawami i obowiązkami pracowniczymi. Jesteśmy gotowi pomóc w rozwiązywaniu sporów dotyczących prawa pracy, mediacjach, reprezentacji przed organami administracyjnymi i sądami pracy.

W jaki sposób możemy Ci pomóc?
Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, przedsiębiorcą czy pracodawcą, naszym celem jest zapewnienie Tobie jasnych i klarownych odpowiedzi na pytania związane z prawem pracy oraz skuteczne wsparcie prawne. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszych usług i uzyskać profesjonalne doradztwo prawne w zakresie prawa pracy.

radca prawny konin

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej w każdej dziedzinie zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria prawna konin

Kancelaria Radców Prawnych Dobrut prowadzi działalność i reprezentuje Klientów na terenie województwa wielkopolskiego. Obejmującego miasta Konin, Słupca, Koło, Turek, Poznań, Września, Gniezno i inne. Oferując szeroki zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.

W ramach działalności na terenie całej Polski, kancelaria prawna może świadczyć usługi także w obszarach prawa, takich jak prawo karne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo bankowe i finansowe, prawo medyczne, prawo transportowe i wiele innych, dostosowując się do potrzeb Klientów i specyfiki danego przypadku.

Przewiń na górę