Kancelaria Radców Prawnych Dobrut w Koninie

kancelaria Dobrut

Prawo rodzinne

Podział majątku wspólnego w sprawie o rozwód.

Polski porządek prawny przewiduje, że w jednym postępowaniu można się rozwodzić i dzielić majątek wspólny. Taka sytuacja zdarza się jednak bardzo rzadko. Majątek wspólny gromadzony w czasie pożycia małżeńskiego składa się z wielu składników, a małżonkowie nie zawsze są zgodni co do sposobu ich podziału.

Osią sporu pozostaje też majątek osobisty oraz nakłady czynione przez małżonków. Dzielenie dorobku małżonków w rozwodzie może znacznie wydłużyć otrzymanie orzeczenia rozwodowego. Nasi prawnicy wyjaśnią i doradzą kiedy do sądu kierować jedną, a kiedy więcej spraw.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w sprawie rozwodu?
Nasza kancelaria radców prawnych oferuje wsparcie w procesie rozwiązania małżeństwa. Nasi doświadczeni prawnicy pomogą Ci zrozumieć procedury rozwodowe, doradzą w kwestiach podziału majątku oraz opieki nad dziećmi. Otrzymaj kompleksową pomoc prawno-rodzinną.

Poszukujesz porad prawnych dotyczących alimentów?
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie prawa rodzinnego i oferujemy kompleksowe usługi prawne związane z ustalaniem, zmianą lub egzekucją alimentów. Nasi doświadczeni prawnicy pomogą Ci w rozwiązywaniu problemów związanych z płatnościami alimentacyjnymi. Już teraz zabezpiecz swoje prawa finansowe.

rozwód konin

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej w każdej dziedzinie zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria prawna konin

Kancelaria Radców Prawnych Dobrut prowadzi działalność i reprezentuje Klientów na terenie województwa wielkopolskiego. Obejmującego miasta Konin, Słupca, Koło, Turek, Poznań, Września, Gniezno i inne. Oferując szeroki zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.

W ramach działalności na terenie całej Polski, kancelaria prawna może świadczyć usługi także w obszarach prawa, takich jak prawo karne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo bankowe i finansowe, prawo medyczne, prawo transportowe i wiele innych, dostosowując się do potrzeb Klientów i specyfiki danego przypadku.

Przewiń na górę