Kancelaria Radców Prawnych Dobrut w Koninie

kancelaria Dobrut

Obsługa firm, spółek, urzędów

Zadaniem przedsiębiorcy jest prowadzenie własnego biznesu, a nie czytanie kodeksu spółek handlowych.

Potrzebujesz pomocy przy sporządzeniu umowy spółki? Spółki kapitałowe, spółki osobowe prawa handlowego, spółka cywilna- prawa i obowiązki wspólników można różnie ukształtować.
Doradzimy czy wybrać spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, spółkę partnerską, a może spółkę cywilną.
Prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorców znajomości przepisów prawa z wielu dziedzin. Oferujemy doradztwo prawne dla spółek. Sukces firmy opiera się na dobrej współpracy z kontrahentami. Jednym z czynników, które korzystnie wpływają na relacje biznesowe są dobrze przygotowane dokumenty spółki, czyli umowy.

Nasza kancelaria oferuje sporządzanie wszelkiego rodzaju umów. Pomagamy wynegocjować jak najlepsze warunki kontraktów dla Naszych Klientów. Znajomość przepisów i praktyka w ich stosowaniu pozwala Nam na doradztwo dostosowane idealnie pod potrzeby Klientów. Wnikliwa analiza stanu faktycznego, zrozumienie oczekiwań Klientów gwarantuje starannie wypracowane rozwiązania.
Odpowiednio przygotowany kontrakt zabezpieczy w sytuacji potencjalnego sporu. Jeżeli umowa jest jasna i przejrzysta, każda ze stron wie co należy robić. Jeżeli dojdzie już do sprawy sądowej, Nasi Prawnicy przeprowadzą przez spór sądowy w najbardziej bezbolesny sposób.

Kontrahent nie zapłacił należności z faktury?
Nawet najlepiej przygotowana umowa nie zapobiegnie nieuczciwości jednej ze stron. W Naszej Kancelarii dowiesz się jednak, że rzetelnie sporządzony dokument daje Ci przewagę w sądzie. Przygotowujemy przedsądowe wezwania do zapłaty, pozwy, w razie potrzeby prowadzimy przedsądowe rozmowy/negocjacje, dzięki którym czasami można uniknąć kosztownego procesu. Gdy dojdzie do sporu sądowego, poradzimy jaki materiał dowodowy zgromadzić, na co zwrócić uwagę przy kompletowaniu dokumentów.

Chcesz uniknąć sprawy sądowej?
Czasami, na poczet dobrej współpracy, warto się dogadać z przeciwnikiem.
Nasi prawnicy poradzą, czy opłaca się zawrzeć ugodę, czy lepiej poczekać na wyrok sądu. Na życzenie Klienta przygotowujemy również porozumienia/ugody w sprawach, w których strony wolą zakończyć spór poza sądem.  Wszystkie dokumenty tworzone są w oparciu o przepisy obowiązującego prawa oraz z poszanowaniem tajemnicy przedsiębiorcy i przedsiębiorstwa.

obsługa prawna firm radca adwokat konin

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej w każdej dziedzinie zachęcamy do kontaktu.

Przewiń na górę