Kancelaria Radców Prawnych Dobrut w Koninie

kancelaria Prawna Dobrut

Kim jesteśmy?

O Kancelarii Radców Prawnych Dobrut

Kancelaria Radców Prawnych powstała, by świadczyć w sposób rzetelny oraz profesjonalny kompleksową obsługę prawną na rzecz osób fizycznych jak i prawnych. Pasja, elastyczne metody pracy oraz szybkość podejmowania decyzji zapewnia staranne i indywidualne podejście do każdej sprawy. Swym działaniem staramy się wypracowywać najbardziej optymalne, zaspokajające interesy naszych Klientów rozwiązania. Celem Kancelarii jest zapewnienie klientom solidnej oraz fachowej obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Filarem działania Kancelarii Prawnej jest zasada dobra klienta i nastawienie na osiągnięcie zamierzonego celu. Jako doświadczeni radcy prawni gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy, szybkość działania, dokładność, wnikliwość, pasję i rzetelność. Zawsze staramy się znaleźć także rozwiązanie, które będzie korzystne zarówno pod względem prawnym jak i ekonomicznym. Sposób świadczenia usług jest dostosowany do potrzeb poszczególnych klientów z uwzględnieniem ich sytuacji prawnej, ale także osobistej.

kancelaria radców prawnych konin

kancelaria Dobrut

Radcy Prawni

Katarzyna Dobrut

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu zawodowego w 2016 r. została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka aplikacji ogólnej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała również podczas 5-letniej asystentury sędziowskiej w Sądzie Rejonowym w Koninie. Specjalistka w zakresie prawa cywilnego, w szczególności ochrony prawa własności, regulowania stanu prawnego nieruchomości oraz prawa pracy z naciskiem na aspekt obrony praw pracownika.

radca prawny adwokat konin
radca prawny konin
radca prawny konin

Roman Dobrut

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w Szczecinie. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej i zdaniu egzaminu zawodowego w 2015 r. został wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu. W trakcie aplikacji radcowskiej zdobywał doświadczenie zawodowe w kancelariach radcowskich. Od 2015 r. prowadzi własną działalność gospodarczą. Specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców, sporach gospodarczych. Doświadczony praktyk w zakresie szeroko pojętego prawa odszkodowań ze szczególnym uwzględnieniem szkód na osobie i mieniu. Do kręgu jego zainteresowań należy również prawo administracyjne materialne oraz procedura przed urzędami i organami administracji publicznej. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem zdobytym przez 8 lat prowadzenia kancelarii radcowskiej.

radca prawny adwokat konin

Potrzebujesz pomocy radcy prawnego?

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej w każdej dziedzinie zachęcamy do kontaktu.

Kancelaria prawna konin

Kancelaria Radców Prawnych Dobrut prowadzi działalność i reprezentuje Klientów na terenie województwa wielkopolskiego. Obejmującego miasta Konin, Słupca, Koło, Turek, Poznań, Września, Gniezno i inne. Oferując szeroki zakres usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz instytucji.

W ramach działalności na terenie całej Polski, kancelaria prawna może świadczyć usługi także w obszarach prawa, takich jak prawo karne, prawo podatkowe, prawo nieruchomości, prawo bankowe i finansowe, prawo medyczne, prawo transportowe i wiele innych, dostosowując się do potrzeb Klientów i specyfiki danego przypadku.

Przewiń na górę